Życie Kevina Spacey wywrócone do góry łapami! Premiera polskiego plakatu komedii ?Jak zostać kotem?.

Kto mógłby wiedzieć lepiej, ?Jak zostać kotem?, jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze? wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry?ego Sonnenfelda, gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spaceya. W obsadzie familijnej produkcji autora ?Facetów w czerni? i ?Rodziny Addamsów?, obok oscarowej gwiazdy ?House of Cards?, występują ? zdobywca Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej ? Christopher Walken (?Pulp Fiction?), laureatka Złotego Globu ? Jennifer Garner (?Juno?) oraz popularny gwiazdor młodego pokolenia ? Robbie Amell (?The Duff [#ta brzydka i gruba]?). ?Jak zostać kotem? to przezabawna opowieść, przynosząca odpowiedzi na odwieczne pytania ? ile żyć mają koty oraz czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Gratka dla widzów w każdym wieku. W oczekiwaniu na premierę filmu ? 19 sierpnia ? prezentujemy polski plakat ?Jak zostać kotem?.

JZK plakat

Tom Brand (Kevin Spacey) jest multimilionerem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Stoi na czele firmy, budującej najwyższy wieżowiec na półkuli północnej. Niestety, brak czasu i liczne obowiązki oddalają go od rodzinnego życia. Wszystko zmienia się, gdy na jedenaste urodziny córka biznesmena ? Rebeka prosi rodziców o wymarzony prezent ? kota. Chociaż Tom nie przepada za zwierzętami, postanawia spełnić życzenie i wyrusza na zakupy. Trafia do tajemniczego sklepu zoologicznego. Od jego właściciela, ekscentrycznego Felixa Granda (Christopher Walken), kupuje kota o imieniu Puszek. Niestety w drodze na imprezę urodzinową Tom ma wypadek. Kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że? został uwięziony w ciele Puszka! Prawdziwe kłopoty, ale i zabawa, zaczną się, gdy zakupiony przez Toma kot trafi w ręce jego córki. A on sam odkryje, że ma tylko tydzień, by znaleźć sposób na powrót do normalnej postaci. W przeciwnym wypadku już na zawsze pozostanie kotem!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=C-TIOlsBvSY[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QrOUFo66KPw[/youtube]

Jak zostać kotem w kinach od 19 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz