„Życie bez ryzyka jest nic niewarte” – zobaczcie kulisy filmu „Psy 3. W imię zasad”

Cezary Pazura, Bogusław Linda i Marcin Dorociński – za co kochają „Psy”?

Zobaczcie ekskluzywne materiały zakulisowe!

„Psy 3. W imię zasad” w kinach od 17 stycznia

Wejdźcie za kulisy filmu „Psy 3. W imię zasad” i zobaczcie jak Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński opowiadają o najnowszej części legendarnej serii. Czy powroty są jak seks? Jaki powinien być prawdziwy policjant? Kto się boi Franza Maurera?

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” już za tydzień!

„Życie bez ryzyka jest nic niewarte” – Bogusław Linda

 „Z powrotami jest jak z seksem” – Cezary Pazura

„Prawdziwy pies jak złapie, to już nie puści” – Marcin Dorociński

 Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz