Zwiastun komedii „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” polski zwiastun

 

Już za miesiąc (14 listopada) na ekrany polskich kin zawita przygodowa animacja dla całej rodziny pt.: ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę?. Prezentujemy oficjalny zwiastun komedii, w której pojawią się najfajniejsi bohaterowie wszystkich bajek świata!

Czy od Czerwonego Kapturka można dostać... Wilka? Czy Shrek wpadnie na 18-ste urodziny do Śpiącej Królewny? Czy Ali Baba jest kobietą? Czy siedmiu krasnoludków? odstresuje smoka-ponuraka? Te zagadki to tylko wierzchołek góry lodowej! Polskich widzów czeka prawdziwa lawina przygód i humoru, którą będą mieli okazję przeżyć w kinach od 14 listopada. Za teksty w polskiej wersji językowej komedii ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? odpowiedzialny jest Kuba Wecsile. Ma on na swoim koncie pracę przy takich produkcjach, jak: ?Iniemamocni?, ?Auta?, ?Zaplątani?, ?Alicja w Krainie Czarów?, ?Toy Story 3?, ?Gnomeo i Julia?, ?Avengers? czy ?Czarownica?. Nad nagraniami dubbingowymi czuwa Studio PRL, w którym powstawały polskie wersje językowe filmów ?Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości?, ?Disco robaczki?, ?Zambezia?, ?Wojownicze żółwie ninja? czy, grane obecnie w kinach, przebojowe ?Wakacje Mikołajka?. Już wkrótce poznamy polskie nazwiska gwiazdorskiej obsady, którą usłyszymy w najnowszej komedii o krasnoludkach, księżniczkach, smokach i nie tylko.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bFLvDhhboIM[/youtube]

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? w kinach od 14 listopada

Przygotujcie się na baśń nad baśniami! Najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. Wyprodukowana dla Studia Universal animacja ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? to pełna wdzięku, urzekająca dowcipem opowieść, która zachwyci zarówno widzów wychowanych na przygodach ?Shreka?, jak i miłośników klasycznych dzieł Andersena i braci Grimm.

Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem staje się ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki ? poczciwy kuchcik ? trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Dellamorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz