Zwariowana szpiegowska misja na majowym wieczorze Ladies Night!

Cinema City zaprasza 28 maja wszystkie panie na "Agentkę" ? najzabawniejszą komedię akcji tego roku! W filmie będzie można zobaczyć pościgi, sztuki walki, strzelaninę, plejadę gwiazd i przede wszystkim usłyszeć cięte riposty głównej bohaterki, która z dnia na dzień staje się najważniejszym agentem w biurze i jedynym człowiekiem, który jest w stanie zatrzymać niebezpiecznych terrorystów.

"Agentka" to pierwsza tak naładowana akcją i dobrym humorem produkcja, która pojawiła się na wieczorze Ladies Night. Hit twórców filmu Druhny to idealne połączenie gagów, kina kobiecego i sensacyjnej historii rodem z przygód agenta Jej Królewskiej Mości. Tym razem jednak panie zobaczą trochę odwróconą opowieść. Występujące w tym filmie męskie gwiazdy kina (Jason Statham i Jude Law) są agentami, ale to nie mężczyźni staną się głównymi bohaterami, gdyż losy świata będą zależeć od rezolutnej, ambitnej i niezwykle wygadanej Susan. Przebojowa dyspozytorka od zawsze marzyła o udziale w misji terenowej, ale teraz naprawdę szefowie agencji szpiegowskiej, w której pracuje potrzebują jej pomocy. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi i wyszkolonymi zabójcami, choć nie obsługą broni zaskoczy ich w walce tylko niesamowitą błyskotliwością i inteligencją. Udowodni, że nie trzeba być Jamesem Bondem, żeby poradzić sobie z ryzykiem pracy tajnego agenta!

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Agentka, na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na zakręconą podróż najśmieszniejszej i najodważniejsze ?dyspozytorki? w historii kina już 28 maja na wieczorze Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu "Agentka". Seans wraz ze specjalnymi atrakcjami odbędzie się w 18 kinach sieci w Polsce - start o godzinie 19:30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność ? Cinema City Wrocław Korona Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz