„Zrodzony w ogniu” z Christianem Balem – absolutna premiera w Polsce!

Polska premiera "Zrodzonego w ogniu" z Christianem Balem na Cineman.pl

Już od 22 kwietnia na Cineman.pl internauci mogą zobaczyć "Zrodzonego w ogniu" z Christianem Balem, Zoe Saldaną i Woodym Harrelsonem. Najnowszy thriller Scotta Coopera (twórcy wielokrotnie nagradzanego "Szalonego serca") dostępny jest premierowo, wyłącznie w ofercie Super Premium VOD - jeszcze przed polskim wydaniem DVD.

Akcja "Zrodzonego w ogniu" toczy się w pogrążonym w kryzysie, robotniczym miasteczku w Pensylwanii. Russel (Christian Bale) w dzień haruje w hucie, nocą pielęgnuje ciężko chorego ojca. Fatalny wypadek samochodowy powoduje, że Russel trafia do więzienia. Tymczasem jego młodszy brat, weteran wojny w Iraku Rodney (Casey Affleck) zadłuża się u bossa mafii niejakiego Johna Petty'ego (Willem Dafoe). Warunkiem spłaty długu jest udział Rodneya w nielegalnej walce organizowanej przez psychopatycznego bandytę, Harlana DeGroata (Woody Harrelson). Kiedy Rodney znika policja nie jest w stanie nic zrobić. Russel musi sam spróbować odnaleźć brata, ryzykując niedawno odzyskaną wolność, a nawet życie.

W rolach głównych gwiazdy Hollywood: Christian Bale (Oscar za "Fightera", nominacja do Oscara 2014 w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy" za "American Hustle") i Cassey Affleck ("Ocean's 13"). Partnerują im Forest Whitaker (Oscar za "Ostatniego króla Szkocji"), Zoe Saldana ("Avatar"), Willem Dafoe oraz Woody Harrelson w znakomitej roli Harlana DeGroat.

W maju w wyjątkowej ofercie Super Premium VOD na Cineman.pl zostaną udostępnione kolejne premiery: od 6 maja będzie można obejrzeć film "Legenda Herkulesa" z Kellanem Lutzem, gwiazdą "Sagi Zmierzch", a od 20 maja thriller "Odd Thomas: Pogromca zła" na podstawie bestsellera Deana Koontza. Każdy z filmów Użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć jeszcze przed polską premierą DVD, również w jakości HD.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz