#zostanwdomu. TOP 10 na vod od Best Filmu!

Przyłączając się do apelu #zostanwdomu polecamy do obejrzenia TOP 10 filmów z katalogu BEST FILM, które znaleźć można na legalnych platformach streamingowych.

PAVAROTTI
Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać! Wyjątkowy dokument w reżyserii zdobywcy Oscara Rona Howarda - niezwykła historia o człowieku obdarzonym wielkim sercem, poczuciem humoru, charyzmą i talentem.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/pavarotti-caly-film-online...

DALIDA. SKAZANA NA MIŁOŚĆ
Pozostając w muzycznych klimatach nie sposób nie polecić niezwykłej, opartej na faktach, historii burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt, uwielbiana przez publiczność na całym świecie. W rolę gwiazdy francuskiej piosenki wcieliła się debiutantka Sveva Alviti.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/dalida-skazana-na-milosc-c...

ANIOŁ
Argentyński kandydat do Oscara 2019, wyprodukowany przez Pedro Almodovara i twórców "Dzikich historii". Film oparty na prawdziwej historii seryjnego zabójcy Carla Robledo Pucha, osadzony w wibrującym rock-n-rollem Buenos Aires, lat 70-tych.

Do obejrzenia tutaj: https://www.cineman.pl/vods/vod.2195

PODŁY, OKRUTNY, ZŁY
Krytycy są zgodni Zac Efron nie jest już tylko pięknym chłopcem z „High School Musical”. Rolą seryjnego mordercy w filmie „Podły, okrutny, zły” udowadnia, że potrafi poradzić sobie z tak skomplikowaną postacią jak Ted Bundy. Film Joe Berlingera opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70. Sednem historii jest relacja Bundy'ego z jego dziewczyną Elizabeth Kloepfer, która nie wiedziała o mrocznej stronie swojego partnera.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/podly-okrutny-zly-caly-fil...

BORG / MCENROE. Między odwagą a szaleństwem.
Film otwarcia MFF w Toronto 2017. Trzymająca w napięciu opowieść o historycznym pojedynku na kortach Wimbledonu w 1980 roku pomiędzy Björnem Borgiem i Johnem McEnroe’m. Jednak w tym niezwykłym filmie sport staje się również pretekstem, by opowiedzieć coś więcej o ludziach. Rola życia amerykańskiego aktora Shia LaBeoufa.

Do obejrzenia tutaj: https://www.netflix.com/pl/title/80209447

LOVELING
Ciepła i uniwersalna opowieść o miłości, rodzinie i dorastaniu dorosłych ludzi. Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Film podbił serca publiczności na festiwalu Sundance, na festiwalach w Karlowych Warach, Edynburgu i w Maladze.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/loveling/bqwz3d8

THE WORLD IS YOURS
Prawdziwa filmowa petarda w reżyserii Romaina Gavrasa. Zapomnijcie o Guy Ritchie, oto nowy król komedii gangsterskiej! François (Karim Leklou) to drobny dealer narkotyków, który marzy o ustatkowaniu i małym domku na przedmieściach. Chłopak chce rzucić dotychczasowe, ryzykowne zajęcie i założyć mały, legalny biznes w Algierii. Ma już nawet przygotowane środki, które powierzył swojej mamie (rewelacyjna Isabelle Adjani). I tu zaczynają się kłopoty…

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/the-world-is-yours-napisy/...

POWRÓT BENA
Szczery i emocjonalny film w reżyserii Petera Hedgesa. Julia Roberts zagrała jedną z najlepszych ról od lat. Roberts wciela się w kochającą, ale i stanowczą matkę uzależnionego od narkotyków syna, który przyjeżdża do domu na święta. Postawiona pod ścianą musi zdecydować, czy lepiej wspierać, czy kontrolować.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/powrot-bena-caly-film-onli...

TAJEMNICE JOAN
Wciągająca historia szpiegowska z wielką miłością w tle, o niemożliwych do rozstrzygnięcia dylematach moralnych i niezwykle trudnych decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu… Silna obsada, z wyrazistą, charakterystyczną rolą Judi Dench, to jedna z zalet adaptacji wielokrotnie nagradzanej powieści, która, choć fikcyjna, jest zainspirowana niezwykłą, kontrowersyjną i prawdziwą historią Melity Norwood, brytyjskiej naukowiec i urzędniczki, która zdradzała Rosji tajemnice przez cztery dekady, podczas pracy w obiekcie badawczym zajmującym się konstrukcją boby atomowej.

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/tajemnice-joan-caly-film-o...

DZIEWCZYNA WE MGLE
Klimatyczny kryminał w reżyserii Donato Carrisi. Autor bestsellerowego „Zaklinacza” zadebiutował jako reżyser i był to debiut bardzo udany, za który otrzymał nagrodę David di Donatello nazywaną włoskim Oskarem. W obsadzie gwiazdy europejskiego kina: Toni Servillo („Wielkie piękno”, „Gomorra”), Jean Reno („Leon zawodowiec”, „Ronin”, „Kod da Vinci”) Alesso Boni („Turysta”) i Greta Scacchi („Powrót do Brideshead”

Do obejrzenia tutaj: https://vod.pl/filmy/dziewczyna-we-mgle-caly-fi...

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz