#zostańwdomu – Piątek znaczy Cineman – kino przyjdzie do Ciebie.

Jak co tydzień dbamy o to, żeby Wam się nie nudziło.

Zapraszamy na prawdziwą filmową ucztę.

DŻENTELMENI

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację fenomenu Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry.

A wraz z nim plejada gwiazd!

GORĄCY TEMAT

Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie w prawdziwej historii skandalu, który wstrząsnął Ameryką i ujawnił szokującą prawdę!

Jedno z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO.

NASZE MIEJSCE NA ZIEMI

Obsypany nagrodami na kilkunastu festiwalach filmowych niezwykły film dokumentalny, który ogląda się jak najlepszą fabułę.

8 lat pogoni za marzeniem o harmonijnym i szczęśliwym życiu w zgodzie z prawami natury.

RATUJMY FLORĘ

Zabawna, dramatyczna i wzruszająca opowieść o wielkiej przyjaźni nastoletniej dziewczynki i starej cyrkowej słonicy i ich brawurowej ucieczce z bezdusznego świata dorosłych.

WOJNA O PRĄD

Wielkie gwiazdy w prawdziwej historii pojedynku największych umysłów swoich czasów, w którym stawką jest bogactwo, sława i przyszłość ludzkości.

Platforma CINEMAN jest dostępna w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast.

Wymienione tytuły znajdziesz również na:
Platformie CANAL+ w usłudze PREMIERY VOD, Player+, UPC (*z wyjątkiem „Ratujmy Florę” i „Nasze miejsce na ziemi”), Orange, Vectra.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz