#Zostanwdomu. Kino przyjdzie do Ciebie – cztery premiery Cinemana na Wielkanoc

Nowy sezon przygód kultowego MacGyvera we współczesnym remake’u przygód agenta „złotej rączki”, zamach terrorystyczny na Kapitol, w wyniku którego stanowisko prezydenta USA obejmuje zupełnie nieprzygotowany Kiefer Sutherland, dalsze przygody byłych wojskowych ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala, Jessica Alba i Gabrielle Union, walczące z bezwzględnymi gangami narkotykowymi jako agentki LAPD oraz jednostka specjalna wysyłana w najniebezpieczniejsze rejony świata, by walczyć o bezpieczeństwo USA.  W maju widzowie kanałów AXN zobaczą: 4. sezon MacGyvera w AXN, serial Designated Survivor w AXN Black, produkcję L.A.’s Finest i 3. sezon Nocnej zmiany w AXN White oraz The Brave w AXN Spin .

Abyście nie tracili czasu na zastanawianie się i znaleźli coś tylko dla siebie albo dla całej rodziny.

1917

Nagrodzony 3 OSCARAMI epicki film Sama Mendesa, reżysera „Skyfall” i „American Beauty”. Dwaj szeregowcy przekraczają kolejne kręgi wojennego piekła.

URWIS

Pełna szalonych psich przygód i wyszczekanego humoru porywająca animowana komedia producentów „SHREKA”. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata!

UCIECZKA Z PRETORII

Daniel Radcliffe w opartym na faktach thrillerze, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Grupa więźniów skazanych za walkę z apartheidem podejmuje próbę ucieczki z najcięższego więzienia w RPA.

PUPPET MASTER – VI RZESZA

Najbardziej szalony, najkrwawszy i najśmieszniejszy film jaki kiedykolwiek powstał! Ferajna żyjących własnym życiem kukiełek o nazistowskich sympatiach i morderczych skłonnościach wyrusza na łowy.

Platforma CINEMAN jest dostępna w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast.

Wymienione tytuły znajdziesz również na:
Platformie Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz