Zostań w domu: filmowe hity czekają na Cineman

Najbliższe dni i tygodnie to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu. Aby zapewnić sobie należytą rozrywkę i odpoczynek, wystarczy uruchomić film na platformie Cineman.

Zobacz najlepsze filmy dostępne bezpiecznie i wygodnie nie tylko za pomocą smartfona, tabletu czy komputera, ale także telewizora Samsung Smart TV oraz przez Chromecast.

Na Cineman jest dostępnych blisko półtora tysiąca filmów, w tym takie perełki jak: La La Land, Wilk z Wall Street, Cudowny chłopak, Dziewczyna z pociągu, opowieści o ukochanym psie wszystkich dzieci Był sobie pies czy Czwarta władza z niezapomnianą rolą Meryl Streep i Tomem Hanksem.

Poszukiwacze nowości mogą wybrać epicką opowieść o bitwie Midway, głośny Parasite czy już w najbliższy piątek rewelacyjną komedię kryminalną Na noże. Ci, którzy wolą cieszyć się swobodnym dostępem bez limitu mogą zdecydować się na pakiet Cineman GO z 7-dniowym okresem próbnym. W tej opcji już teraz jest dostępny film Eskorta z Markiem Wahlbergiem czy superprodukcja Smak zemsty. Peppermint z Jennifer Garner w roli bezlitosnej egzekutorki, a ponadto wiele znanych i lubianych pozycji filmowych.

#ZostańWdomu i oglądaj filmy na Cineman

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz