Zostań jedną z twarzy projektu MIASTO 44!

Zagraj w klipie! Upamiętnij Powstanie Warszawskie!

Narodowe Centrum Kultury, Akson Studio oraz Kino Świat zapraszają do udziału w projekcie ?Zagraj w klipie?, inicjatywie związanej z filmem ?Miasto 44? Jana Komasy. Akcja ?Zagraj w klipie? jest ogólnopolskim castingiem na udział w klipie upamiętniającym 70. Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dokładne informacje na temat akcji oraz jej regulamin można odnaleźć na oficjalnym profilu ?Miasto 44? na Facebooku: https://www.facebook.com/Miasto44/app_197506877041602, który na 10 miesięcy przed premierą filmu zgromadził już blisko 50 tysięcy fanów oraz na profilu Narodowego Centrum Kultury.

W konkursie mogą wziąć udział osoby od 13 do 35 roku życia, które prześlą swoją fotografię wraz z wymaganymi danymi oraz zaakceptują regulamin. Termin zgłoszeń upływa 23 listopada 2013 roku. ?Miasto 44? to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji ostatnich lat. Nowy, wysokobudżetowy film Jana Komasy ? twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju ?Sala samobójców? ? to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o odwadze, poświęceniu i miłości, rozgrywająca się w realiach powstańczej Warszawy. Za efekty specjalne odpowiada hollywoodzki specjalista Richard Bain, który pracował na planach takich hitów, jak ?Casino Royale?, ?Incepcja? i ?Nędznicy?. Zdjęcia do filmu trwały równo 63 dni ? dokładnie tyle, ile Powstanie Warszawskie. Przez plan przewinęło ponad 3000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 tysięcy ton gruzu. Obsada filmu, opierająca się niemal w 100 procentach na młodych aktorach, została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7000 osób. ?Miasto 44? trafi do regularnej dystrybucji kinowej 19 września 2014 roku. Producentem filmu jest Akson Studio, dystrybutorem Kino Świat. Narodowe Centrum Kultury jest koproducentem filmu. Oficjalny profil ?Miasto 44? na Facebooku: https://www.facebook.com/Miasto44 oraz profil Narodowego Centrum Kultury https://www.facebook.com/NarodoweCentrumKultury

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz