Zostań gwiazdą dubbingu!

Cinema City zaprasza w weekend Dnia Dziecka od 30 maja do 1 czerwca na niezwykłe wydarzenie, w którym dzieci będą mogły spełnić swoje największe marzenie ? zostać gwiazdą dubbingu w filmie animowanym "Mały Książę". Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie, a na wszystkich, którzy odwiedzą w tych dniach kino czekają smakowite słodycze.

Wszyscy fani kina uwielbiają filmy animowane, a niejeden widz zawsze chciał spróbować swoich sił w dubbingu. Teraz mogą to zrobić ich pociechy w Dzień Dziecka w Cinema City! W każdym kinie najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić się w konkursie Wielki Mały Głos i wygrać udział w animowanym filmie Mały Książę.

W weekend od 30 maja do 1 czerwca, w każdym z kin Cinema City, za pomocą specjalnej aplikacji, uczestnicy będą mogli nagrywać swoje role dubbingowe do scen z popularnych dziecięcych filmów. Sceny dubbingowe będzie można nagrać również w zaciszu domowym w specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.cinema-city.pl. Nagrania oceniane będą przez profesjonalne jury. Najlepsze 10 osób otrzyma możliwość sprawdzenia się w prawdziwym studiu dubbingowym. Z 10 finalistów zostanie wybrana dwójka aktorów, dziewczynka i chłopiec, którzy obok znanej aktorki Anny Cieślak użyczą swych głosów w filmie Mały Książę. Zapraszam do wzięcia udziału w magicznej podróży! Wyruszmy w nieznany świat, w którym miłość, wierność i lojalność ujawnią swą niezwykła moc. Spotkajmy się w świecie Małego Księcia, w którym tęsknotę i samotność wypełnią przyjaźń i nadzieja. Weźcie udział w castingu i poznajcie smak pracy w dubbingu - dlaczego? - bo warto wyjść na przeciw przygodzie, bo warto stać się bohaterem. Przecież wszyscy o tym marzymy. ? opowiada Anna Cieślak. Konkurs trwa do 21 czerwca.

Od 30 maja do 1 czerwca przyjdź do kina Cinema City i spełnij marzenie swojej pociechy w filmowy Dzień Dziecka. Na maluchy czeka mnóstwo słodyczy i atrakcji, a przede wszystkim otwarta droga do świata kina!

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz