Zostań bohaterem filmu animowanego z Cinema City! Konkurs „Wielki Mały Głos” tylko do 21 czerwca

Cinema City zaprasza do udziału w konkursie Wielki Mały Głos, który pomoże najmłodszym widzom zostać gwiazdami kina dubbingowego. Razem z aktorką Anną Cieślak, Cinema City przygotowało specjalny konkurs, w którym maluchy mogą się wcielić w jedną z postaci animowanych i spełnić swoje dubbingowe marzenie!

Dubbing to nie tylko ciężka praca aktorów, ale przede wszystkim fantastyczna zabawa. Cinema City zaprasza wszystkich najmłodszych ?aktorów? do udziału w akcji Wielki Mały Głos, która daje najmłodszym szansę na spełnienie filmowego marzenia. Główna nagrodą w tym konkursie jest rola dubbingowa dla chłopca i dziewczynki w filmie animowanym Mały Książę obok aktorki Anny Cieślak!

Wchodząc na stronę www.wielkimalyglos.cinema-city.pl/start rodzice ze swoimi pociechami mogą nagrywać swoje role dubbingowe do scen z popularnych filmów dla dzieci ? Fru!, Zambezia, Ups! Arka odpłynęła i Kumba. Krótkie scenariusze dobrane są tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił i wykazać się swoim aktorskim talentem. Podesłane nagrania zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Konkurs trwa do 21.06.2015r. Najlepsze 10 osób otrzyma możliwość sprawdzenia się w prawdziwym studiu dubbingowym, a z finalistów zostanie wybrana dwójka aktorów, dziewczynka i chłopiec, którzy obok gwiazdy dubbingu, aktorki Anny Cieślak użyczą swych głosów w filmie Mały Książę.

Wielki Mały Głos to wielka szansa dla wszystkich małych aktorów i maluchów, których największym marzeniem jest świat kina! Role dubbingowe są tak samo trudne jak aktorstwo filmowe, ale przynoszą dużo więcej frajdy, bo aktor staje się postacią z kreskówki! Tylko w sieci kin Cinema City każdy może zostać gwiazdą dubbingu!

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz