Zobacz Tildę Swinton i Toma Hiddlestona we fragmentach najnowszego filmu Jarmuscha!

Zapraszamy do obejrzenia trzech fragmentów z filmu ?Tylko kochankowie przeżyją?, najnowszego obrazu legendarnego Jima Jarmuscha, twórcy m.in. ?Truposza?, ?Ghost Doga?, ?Nocy na ziemi?, czy ?Broken Flowers?. Ta opowieść o romantycznych wampirach zmęczonych setkami lat życia, zdegustowanych tym, jak rozwinął się świat, ale wciąż czujących do siebie miłość trafi do polskich kin już 7 marca.

W pierwszym fragmencie zobaczymy tajemnicze spotkanie dwóch lekarzy ? doktora Fausta i doktora Watsona. Pod lekarskim strojem doktora Fausta ukrywa się filmowy Adam (Hiddleston), który w ten sposób zdobywa pożywienie ? woli kupować krew niż krzywdzić ludzi.

W drugim fragmencie poznajemy bohaterów granych przed Tildę Swinton i Johna Hurta rozmawiających w marokańskim porcie w Tangierze o Shellym, Byronie i Hamlecie.

Trzeci fragment pokazuje parę głównych bohaterów ? Adama i Ewę, słuchających wspólnie, choć tysiące kilometrów od siebie, piosenki ?Funnel of Love? w wykonaniu słynnej Wandy Jackson.

?Wybitny film? Charakterystyczny i spełniony? - pisał Tadeusz Sobolewski po pokazie najnowszego filmu Jima Jarmuscha na festiwalu w Cannes, gdzie ?Tylko kochankowie przeżyją? mieli swoją premierę. ?Być wampirem oznacza tu: żyć sztuką - muzyką, płytami, książkami, miłością - i mieć poczucie wiecznego nienasycenia. (?). Działa muzycznie, wciąga do środka i sprawia, że chce się do niego wracać jak do ulubionej płyty?.

Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz