Zobacz polski zwiastun i plakat filmu „Cuda” z Monicą Bellucci!

Przedstawiamy polski plakat oraz zwiastun filmu, który oczarował Pawła Pawlikowskiego, reżysera ?Idy?, oraz członków jury tegorocznego festiwalu w Cannes ? Jane Campion i Sophię Coppolę. ?Cuda? młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiadają prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii.

Jeden z moich ulubionych filmów ostatnich lat. - Paweł Pawlikowski Wielkie przeżycie: wciągająca, piękna opowieść o dojrzewaniu do samodzielności. - Jane Campion Dawno nie byłam tak wzruszona? Genialny, piękny i pełen życia świat. - Sophia Coppola

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=_WisjFchPKw[/youtube]

Kiedy lato dobiegnie końca nic już nie będzie takie samo w życiu Gelsominy i jej trzech młodszych sióstr. Dziewczyna mieszka z dala od cywilizacji, w ukrytym zakątku na włoskiej prowincji, gdzie trudno jeszcze spotkać turystów. To właśnie tutaj przenieśli się jej rodzice, dawni członkowie hippisowskiej komuny, by żyć blisko natury i chronić swoje dzieci przed ?upadkiem świata?.

Tego lata, jak co roku, większość dni będzie upływała rodzinie na tradycyjnej produkcji miodu, z której z trudem udaje im się związać koniec z końcem. Jednak po raz pierwszy surowe reguły narzucone przez ojca ulegną rozluźnieniu. Gelsomina marzy bowiem, by uratować rodzinę przed bankructwem i zdobyć wielką nagrodę w telewizyjnym teleturnieju prowadzonym przez tajemniczą Milly Catenę (Monica Bellucci). Choć stoi to w całkowitej sprzeczności z poglądami i wartościami, które do tej pory wpajał jej ojciec, dziewczyna za wszelką cenę będzie starała się przekonać go do tego pomysłu.

"Cuda" w kinach od 23 stycznia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz