Zobacz jak Polacy bawią się na „Za jakie grzechy, dobry Boże?”

Od piątku w kinach w całej Polsce można zobaczyć francuską komedię ?Za jakie grzechy, dobry Boże?? ? największy przebój europejskich kin od czasu ?Nietykalnych?. Pierwsze reakcje widzów pokazują, że również w Polsce film ma szansę na bardzo dobry wynik.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=3a-EJEGwuH8[/youtube]

Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców ? żeby dobrze wyszły za mąż.

Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata ? nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

?Za jakie grzechy, dobry Boże?? w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz