Zobacz fragmenty niezwykłych ?Historii rodzinnych?

Przedstawiamy cztery fragmenty ?Historii rodzinnych?, niezwykłego, przełamującego gatunkowe konwencje filmu nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley. Poznajemy w nich jego głównych bohaterów - rodzinę autorki filmu - oraz samą reżyserkę, która w pasjonujący sposób odsłania kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu odkryć szokującą prawdę ukrywaną przez jej rodziców.

W swoim filmie Sara Polley pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przedstawia. Artystka, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania.

Przyglądając się swoim bliskim, reżyserce udało się dotrzeć do tego, co stanowi istotę wszystkich rodzin: to pełen paradoksów, problemów i miłości tygiel przeciwieństw splątany więzami, które trudno rozwiązać. W ?Historiach rodzinnych? jest wszystko, czym żyje internet, portale plotkarskie i prasa bulwarowa - pisała o filmie Karolina Pasternak na stopklatka.pl

?Historie rodzinne?, które okazały się sensacją festiwali w Wenecji i Toronto, trafią na ekrany polskich kin już 15 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz