Zobacz fragmenty filmu „Sils Maria” z Juliette Binoche i Kristen Stewart!

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów filmu "Sils Maria" z Juliette Binoche, Kristen Stewart i Chloe Grace Moretz o kobiecości, sławie i upływającym czasie. W pierwszym fragmencie Maria Enders (Binoche) zwierza się swojej asystentce i przyjaciółce (Stewart) z młodzieńczych uczuć do reżysera, w drugim zaś obie ćwiczą fragment sztuki, w której Enders przed laty debiutowała.

Wybitna aktorka u szczytu sławy. Pewna siebie, a jednocześnie delikatna. Czuła i wymagająca. Zawsze w ruchu, w drodze z jednego planu filmowego na kolejny. Z jednego końca świata na drugi.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/122410488[/vimeo]

Kilka dni, które nieoczekiwanie spędzi w Alpach w towarzystwie swojej młodej asystentki, a zarazem jedynej przyjaciółki i powiernicy, pozwoli jej na nowo zrozumieć siebie. Pod wpływem serii drobnych zdarzeń, spotkania z dawnym partnerem i kochankiem, konfrontacji z przeszłością, intymnych rozmów Maria Enders będzie gotowa zagrać największą życiową role. Samą siebie.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/122411079[/vimeo]

W rolach głównych oglądamy aktorki reprezentujące trzy aktorskie pokolenia. Marię Enders zagrała nagrodzona Oscarem Juliette Binoche, znana z wybitnych kreacji w filmach Kieślowskiego, Haneke i Szumowskiej. Partneruje jej Kristen Stewart, której światową popularność przyniósł występ w sadze ?Zmierzch? ? tutaj w wychwalanej przez krytykę, najdojrzalszej roli w swojej karierze, za którą jako pierwsza Amerykanka w historii otrzymała francuską Nagrodę Cezara, oraz osiemnastoletnia Chloe Moretz, jedna z najciekawszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia, znana z filmów Tima Burtona i Martina Scorsese.

"Sils Maria" w kinach od 20 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz