Jessica Chastain oraz James McAvoy w głośnym filmie Neda Bensona „Zniknięcie Eleonory Rigby” na Cineman

Już 20 stycznia w cyklu premier Super Premium VOD użytkownicy kina internetowego Cineman.pl będą mogli obejrzeć gorąco przyjęty w Cannes film Neda Bensona "Zniknięcie Eleonory Rigby". Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

 

"Zniknięcie Eleonory Rigby" to mistrzowsko opowiedziana historia spotkania dwojga ludzi, ich wielkiej miłości i rozczarowania. W rolach zakochanych wystąpili: dwukrotnie nominowana do Oscara Jessica Chastain i James McAvoy, gwiazda superprodukcji X-Men.

"Zniknięcie Eleonory Rigby" to ostatni z cyklu trzech filmów opisujących historię miłości Eleonory i Connora. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich filmów, reżyser ukazuje historię związku i jego rozpadu z perspektywy jej i jego. Jego film zrobił furorę wśród publiczności Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, a krytycy nominowali reżysera do Złotej Kamery. Także odtwórczyni roli tytułowej Jessica Chastain ("Służące", "Wróg numer jeden") zebrała znakomite recenzje i po raz kolejny udowodniła, że dwie nominacje do Oscara i Złoty Glob nie będą ostatnimi wyróżnieniami w jej karierze. Z równie dobrym odbiorem spotkała się również rola Jamesa McAvoy'a, który swoją kreacją udowodnił, że doskonale odnajduje się w rolach dramatycznych. Jednym z wielu smaczków filmu jest znakomita rola zdobywcy Oscara Williama Hurta, wcielającego się w postać ojca Eleonory.

Kolejna propozycja Cineman.pl w ramach cyklu Super Premium VOD to przypadająca 3 lutego premiera nakręconego na podstawie prozy Edgara Alana Poe thrillera "Obłąkani". Osadzony w XIX-wiecznych realiach film opowiada historię młodego lekarza, który trafia do renomowanego szpitala dla obłąkanych Stonehearst Asylum. Role główne przypadły Kate Beckinsale ("Aviator") i Jimowi Sturgessowi ("Atlas Chmur"), a partnerują im laureaci Oscarów Michael Caine i Ben Kingsley.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz