Znany Polak – Adi Spektor – kim on jest?

Adi Spektor ? Polak, 16 lat mieszkający w USA, jest aktorem, reżyserem oraz producentem filmów krótkometrażowych. Na swoim koncie ma role obok znanych aktorów, także Polaków ? m.in. wystąpił z Markiem Proboszem w filmie "Praca".

Filmy, w których gra Spektor oraz, których jest reżyserem, cieszą się dużą popularnością. Adi Spektor odniósł już liczne sukcesy na festiwalach m.in. w San Diego, Los Angeles, Hiszpanii i Korei. Film który, nakręcił aktor był także nominowany w Toronto Smartphone Film Festiwal i zając 4 miejsce na 46 produkcji. W sierpniu będzie na festiwalu w Australii.

Jeden z jego filmów ? ?Odlot?, został przyjęty na Festiwal Filmowy w Cannes w kategorii filmów krótkometrażowych .Nie zajął czołowego miejsca, ale  produkcją zachwycony był znany aktor ? Tom Cruise, który swoją aprobatę dla tego dzieła, wyraził na Twitterze.

Teraz nasz rodak chce wyreżyserować następny film! Tym razem Iphonem 6 i ma nadzieję, że dogoni w prestiżowych nagrodach poprzednie produkcje.

Aktor już zapowiada, że ten film będzie miał wiele wspólnego z ?50 Twarzy Greya?, co niewątpliwie zapewni mu spore zainteresowanie oraz wzbudzi emocje. Będzie opowiadał o trójce gejów w domu wyjętym prosto z filmu dla dorosłych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz