Zmiana daty premiery oraz polski zwiastun komedii ?Wypisz, wymaluj? miłość?

Tydzień krócej niż zapowiadano przyjdzie poczekać widzom na premierę komedii romantycznej ?Wypisz, wymaluj? miłość?. Historia miłosnych zmagań Juliette Binoche i Clive?a Owena, uwikłanych w pełny humoru pojedynek na słowa i obrazy, trafi na ekrany 13 czerwca. By umilić oczekiwanie na film, prezentujemy jego oficjalny polski zwiastun.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dkQboPC2cS8[/youtube]

?Urzekający? (wfaa.com), ?przezabawny? i ?wspaniały? i (iscfilm.org), to tylko niektóre z określeń, jakie przywołują recenzenci ?Wypisz, wymaluj? miłość?. Komedia Freda Schepisi bywa nazywana ?Stowarzyszeniem Umarłych Poetów? w duchu komedii romantycznej? (The Hollywood Reporter), porównuje się ją także do ?Jak zostać królem? ?? jest równie szlachetna i zabawna? (NTdaily.com) i ?Bezsenność w Seattle? ? ?Binoche i Owen przywodzą na myśl duet Tom Hanks-Meg Ryan? (Variety).

 

Ogólny aplauz budzi gra aktorska. To ?prawdziwy popis całej ekipy? pisze Stopklatka. ?Binoche i Owen są znakomici? podsumowuje Twitchfilm.com, a my dodajemy, że poza francuską laureatką Oscara i brytyjskim ?Królem Arturem?, komediowy talent w filmie demonstrują również piękna Amy Brenneman (?Dziewięć kobiet? i ?Gorączka?), Keegan Connor Tracy ? gwiazda ?Bates Motel? i ?Dawno, dawno temu? oraz Navid Negahban ? dobrze znany wielbicielom serii ?Homeland?. Dzięki ich wysiłkom powstał obraz ?intrygujący, wielowymiarowy i pełny humoru? (shockya.com), ?film po prostu urzekający? (wfaa.com).

 

Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze - słowa, czy obrazy? Rywalizacja o serca i umysły podopiecznych zbliża do siebie na pozór zupełnie odmienne charaktery.  Dina wkrótce przekona się, że z przystojnym nauczycielem łączy ją więcej niż mogła przypuszczać?

WYPISZ, WYMALUJ? MIŁOŚĆ w kinach od 13 czerwca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz