Złowrogie Bieszczady, Andrzej Chyra i ?bedgaj” Marcin Dorociński ? przedpremierowy pokaz filmu ?Na granicy? 8 lutego w ramach Kocham Kino w Multikinie

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu ?Na granicy? już 8 lutego br. o godz. 19:00. ?Na granicy? to długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów ? Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze.  Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

?Na granicy? to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Film to debiut fabularny Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu ?Nasiona?.

Kolejna odsłona cyklu ?Kocham Kino w Multikinie? odbędzie się 8 lutego br. o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań ? Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa ? Ursynów, Warszawa ? Złote Tarasy i Wrocław Pasaż.

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Bilety na lutowe ?Kocham Kino w Multikinie? można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz