Zimoch i Szpakowski w komedii, która rozbawi do łez

Takiego meczu jeszcze nie było! Dwóch kultowych komentatorów sportowych ? Tomasz Zimoch oraz Dariusz Szpakowski, którzy często dostarczają kibicom większych emocji niż zmagania polskiej reprezentacji, połączyło swój talent w filmie ?Piłkarzyki rozrabiają?. W animacji, która na ekrany kin trafi już 31 stycznia rozbawią nie tylko dorosłych fanów piłki nożnej, ale przede wszystkim dzieci. Polską wersję językową filmu podkręcił mistrz ciętych ripost ? Kuba Wecsile (?Kraina lodu?, ?Samoloty?, ?Merida Waleczna?)

?Piłkarzyki rozrabiają? to bajka, w której tak jak w piłce ? wszystko jest możliwe. Tu nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może

?Piłkarzki rozrabiają? to nie bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo. nim zostać. Kiedy niepozorny chłopiec o imieniu Tymek będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą mu? piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał? dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami?

?Piłkarzyki rozrabiają? ? czyli wielka liga małych mistrzów

W kinach od 31 stycznia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz