„Ziarno prawdy” – premiera plakatu filmu!

?Ziarno prawdy?, w reżyserii Borysa Lankosza, to ekranizacja drugiej części bestsellerowej trylogii kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego, której bohaterem jest prokurator Teodor Szacki. Film trafi do kin 9 stycznia 2015 r. Już teraz prezentujemy jego oficjalny plakat.

Autorem plakatu jest Tomasz Opasiński ? współtwórca ponad 450 kampanii promocyjnych w obszarze kina, telewizji i gier oraz konsultant hollywoodzkich agencji reklamowych i studiów filmowych. Współpracował między innymi przy projektach takich jak: ?King Kong?, ?Harry Potter?, ?Gra o Tron?, ?Oblivion?, ?Hellboy?, ?Incepcja? czy ?Ultimatum Bourne'a?. Opasiński tworzy intrygujące wizualnie projekty, które w czasie ostatniej dekady wywarły duży wpływ na branżę projektowania graficznego. Na co dzień jest dyrektorem kreatywnym oraz właścicielem butiku kreatywnego ImageMassive w Los Angeles.

Przed założeniem ImageMassive Opasiński pracował w wielu prestiżowych agencjach reklamowych, zarówno w Los Angeles, jak i za granicą, jako grafik cyfrowy oraz konsultant kreatywny. Jest artystą docenionym przez liczne stowarzyszenia oraz periodyki dotyczące projektowania (National Association of Photoshop Professionals, 3D Artist Magazine, Computer Arts Magazine), brał też wielokrotnie udział w krajowych i międzynarodowych konkursach (Young Creative Cannes Lions, The Hollywood Reporter Key Art Awards, Golden Trailer Awards) ? jako uczestnik, finalista i członek jury. Jest aktywnym członkiem społeczności projektantów graficznych jako prelegent, mentor i szkoleniowiec. (www.Tomasz-Opasinski.com)

? Pracując nad plakatem, starałem się znaleźć równowagę między zaciekawieniem, intrygą a zachowaniem tajemnicy ? mówi Tomasz Opasiński o swoim projekcie. ? Jeden obraz wart jest tysiąc słów, które wypowiedziane mogą mieć nieoczekiwane konsekwencje. Woda stała się metaforą rozmycia informacji, jej przepływu oraz blokady... Jak wiemy: zło bierze się z gadania.

Zachęcamy do odwiedzin facebookowego profilu filmu, na którym publikowane są aktualne informacje oraz dodatkowe materiały dotyczące produkcji:

https://www.facebook.com/ziarnoprawdyfilm

?ZIARNO PRAWDY? Premiera: 9 stycznia 2015

Źródło: materiały prasowe  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz