„Ziarno prawdy” w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe pokazy filmu ?Ziarno prawdy? - ekranizacji bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego. Na wielkim ekranie zobaczymy: Roberta Więckiewicza (w roli Teodora Szackiego), Jerzego Trelę, Magdalenę Walach, Krzysztofa Pieczyńskiego oraz Aleksandrę Hamkało. Bilety już w sprzedaży!

Jest wiosna 2013 roku. Prokurator Teodor Szacki nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza. Tu zaczyna "nowe wspaniałe życie", ale dość szybko spotyka go rozczarowanie.

W obcej i nieprzyjaznej rzeczywistości rozgoryczony Szacki prowadzi śledztwo w sprawie dziwacznego morderstwa, którego ofiarą jest sandomierska działaczka społeczna, kobieta szanowana i ceniona, o nieskazitelnej reputacji.

W trakcie dochodzenia Szacki napotyka na kolejne przeszkody i ścianę milczenia. Jednocześnie całej sprawie towarzyszy gorączka medialna. Nie bez znaczenia są tu bolesne relacje polsko-żydowskie oraz historia, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat wcześniej. Wśród zagadek i kłamstw Teodor Szacki będzie próbował odnaleźć ziarno prawdy...

Ekranizację powieści Zygmunta Miłoszewskiego w reżyserii Borysa Lankosza będzie można zobaczyć we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios od najbliższego piątku, 30 stycznia. Bilety na premierowe seanse dostępne są na stronie: www.helios.pl/ziarno_prawdy.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz