Zdradzać żonę na sto sposobów potrafi tylko Alec Baldwin

Rok po ?Zakochanych w Rzymie? Alec Baldwin powraca w kolejnym przeboju Woody?ego Allena. W okrzykniętym rewelacją ?Blue Jasmine?, ośmiokrotnie nominowany do Złotego Globu i raz do Oscara aktor zagrał milionera z ? jak sam mówi ? ?skłonnością do skoków w bok?.

?Myślę, że Hal jest taki sam, jak miliony facetów z manią wielkości.? ? mówi Baldwin. ?Zarabiają mnóstwo pieniędzy, są czarujący i hojni dla innych. Gdy tylko mogą, starają się działać w obrębie prawa, a gdy trzeba je trochę nagiąć, robią to bez wahania.? Podobna elastyczność cechuje bohatera także w kwestii wierności małżeńskiej. ?W tym aspekcie Hal również przypomina odnoszących sukcesy mężczyzn, którzy czują potrzebę chwilowej ucieczki od stresującego życia i oczekują, że ich partnerki to zrozumieją. Notorycznie zdradza żonę, ale zna sto sposobów, by przekonać ją, że nie ma powodu do zmartwień.? ? dodaje aktor.

?Blue Jasmine? to trzeci, po ?Alicji? i ?Zakochanych w Rzymie?, film Woody?ego Allena, w którym miał okazję zagrać Alec Baldwin. ?Alec był idealnym kandydatem do tej roli, bo ma wszystkie cechy, w które chciałem wyposażyć Hala.? ? mówi reżyser. ? ?Poza tym, że świetnie wygląda, jest też niesamowicie utalentowanym aktorem dramatycznym, który, jeśli tylko chce, potrafi być bardzo zabawny.?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz