Zdominowany przez kobiety! Wojciech Malajkat ?pod pantoflem? Agnieszki Wagner w komedii ?Listy do M 2?.

?Wiadomość o drugiej części spadła na mnie jak z nieba. Byłem zaskoczony, ale też bardzo zadowolony? ? mówi gwiazda filmu ?Listy do M 2?, Wojciech Malajkat. W wyprodukowanej przez TVN komedii jeszcze bardziej romantycznej aktor ponownie wcielił się w Wojciecha, a partnerują mu Agnieszka Wagner i Julia Wróblewska. Ich rodzinna historia znów dostarczy widzom wiele wzruszeń. ?To bohaterowie, którzy bardzo się kochają i udowadniają, że miłość może wybuchnąć nawet w 30-stopniowym mrozie? ? podkreśla Malajkat.

?Warto czekać na ?Listy do M 2?, by zobaczyć, co przydarzy się naszym bohaterom. A będzie się sporo działo. Ja na przykład gram mężczyznę, który dał się zdominować kobietom. Jedną z nich jest dorastająca córka, a drugą chłodna małżonka. Pozornie związek Wojciecha i Małgosi jest dość formalny, oparty na wielu sztywnych regułach. Ale to ludzie, którzy ponadprzeciętnie się kochają? ? opowiada aktor.

?Polacy polubili część pierwszą i wierzę, że z dwójką będzie podobnie. Duża w tym zasługa świątecznego klimatu, pozytywnego przesłania i pogodnych bohaterów. Widzowie znów będą trzymać za nich kciuki, kibicować, by wyszło im jak najlepiej? ? mówi Malajkat. ?A zatem w imieniu obu Wojciechów ? swoim i bohatera ? zapraszam państwa do kin na ten ciepły, serdeczny, rodzinny, wzruszający, ale i zaskakujący film?.

?Listy do M 2? trafią do szerokiej dystrybucji kinowej 13 listopada i będą miały w sobie wszystko, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie! Pokazy przedpremierowe komedii ?Listy do M 2? wystartują w całej Polsce 11 listopada.

?Listy do M 2? w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz