Zdobądź podwójne zaproszenie na film „Obrońcy skarbów” [Zakończony]

Film opowiada o opartej na faktach historii odzyskiwania dzieł sztuki zgrabionych przez nazistów podczas drugiej wojny światowej. Główni bohaterowie to siedmioro dyrektorów muzeów, artystów, architektów, kuratorów i historyków sztuki, którzy postanawiają zwrócić skradzione przedmioty ich prawowitym właścicielom. Czas ucieka ? czy uda się to zrobić zanim zostaną zniszczone?

Podarujemy 1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Obrońcy skarbów" Pokaz przedpremierowy odbędzie się już w najbliższą sobotę (22 lutego) o godz.21.00 w warszawskim  Kinie Atlantic.

Aby stać się właścicielem podwójnego zaproszenia wystarczy wziąć udział w konkursie i udzielić prawidłowej odpowiedzi na postawione pytanie.

George Clooney to znakomity aktor. Sprawdził się również w roli reżysera. Wyreżyserował film "Obrońcy skarbów" jak również...

No właśnie! Jakie filmy jeszcze? Podaj przynajmniej 2 tytuły filmów, których reżyserem jest George Clooney.

Prawidłową odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości Kinoactive na facebooku.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy jutra do godziny 14.00. Po tym czasie odbywa się losowanie. Osoba, którą wytypujemy  zostanie powiadomiona  mailem zaraz po zakończeniu konkursu.

Serdecznie zapraszamy do zabawy :)

Laureatem naszego konkursu został p. Sebastian Szewczuk.

Gratulujemy 🙂

 


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz