Zdobądź Oscara Cinema City!

Już 22 lutego świat kina wstrzyma oddech. Amerykańska Akademia Filmowa po raz 87 rozda najważniejsze nagrody, na które filmowcy pracowali cały ostatni rok. W wielu kategoriach znajdują się wspaniałe produkcje i utalentowani aktorzy, w tym m.in. Bradley Cooper, Michael Keaton i Eddie Redmayne. Jeśli Twoim marzeniem jest stanąć na oscarowym podium, weź udział w specjalnej akcji Cinema City, pokaż swój talent i przekonaj do siebie jury!

Wieczór oscarowy przysparza wiele emocji zarówno widzom, jak i nominowanym do nagrody. Twórcy oraz aktorzy niecierpliwie wyczekują wyników komisji Akademii Filmowej, które uważane są za najbardziej prestiżowe nagrody przyznawane gwiazdom kina. Polscy widzowie dzięki Cinema City będą mogli dołączyć do tej gorączki nagród i zamienić się w twórców najlepszych produkcji lub krytyków filmowych!

Dziś ruszyła specjalna aplikacja Cinema City, w której kinomaniacy, dzięki swojej kreatywności i wiedzy filmowej mogą zdobywać wspaniałe nagrody. Zabawa podzielona jest na dwa etapy, które rozgrywają się równolegle. Pierwszy z nich pozwala na wcielenie się w krytyka, który spróbuje przewidzieć wszystkie wyniki oscarowej nocy w 15 kategoriach! Ci zaś, którzy pragną podzielić się swoim pomysłem na ciekawą produkcję filmową, będą mogli przygotować plakat do swojej oscarowej produkcji i opisać jej fabułę. Najciekawsze pomysły zostaną poddane ocenie jury, w którym zasiądą najlepsi typerzy z drugiej, równoległej części konkursu. Dla wszystkich zwycięzców przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, a wśród nich m.in. telewizory, głośniki bezprzewodowe i komplety płyt DVD.

W tym roku to właśnie Ty możesz poczuć się, jak największy nominowany twórca, który pragnie sięgnąć po złotą statuetkę, lub jak surowy krytyk, od którego opinii zależy często ?być, albo nie być? najlepszych gwiazd Hollywood. Cinema City zaprasza do elektryzującej Oskarowej zabawy, w której do wygrania są atrakcyjne gadżety i ?wielka sława?. Aplikacja dostępna jest na http://bit.ly/Oscary-w-Cinema-City. Więcej informacji na stronie www.cinema-city.pl, oraz naszej stronie na facebooku.

W kinach Cinema City repertuar pełen jest oscarowych produkcji. Od piątku widzowie mogą oglądać Snajpera, a obecnie trwają seanse takich produkcji jak Teoria Wszystkiego, Gra Tajemnic, Birdman czy Dzika Droga.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz