Zbliża się „Czas próby”. Zobacz go w IMAX!

"Czas próby" to świetnie wyreżyserowany, trzymający w napięciu od początku do końca thriller, zainspirowany prawdziwą historią morskiej akcji ratowniczej u wschodnich wybrzeży USA. Wykorzystanie przy produkcji filmu najnowszych technologii IMAX?, daje widzom niepowtarzalną szansę przeniesienia się w sam środek heroicznej walki z żywiołem, zapewniając całą paletę niezapomnianych przeżyć. Przeżyj morską wyprawę w IMAX

Obsada filmu stanowi zapowiedź nietuzinkowego pokazu aktorskich umiejętności. Na ekranie zobaczymy Chrisa Pine'a (znanego m.in. z głównej roli w Star Treku), który tym razem wcieli się w rolę kapitana Bernie Webbera. Wraz z czteroosobową ekipą wyruszy on na niezwykle heroiczną akcję ratunkową w skromnie wyposażonej, drewnianej łodzi. Będzie musiał stawić czoło żywiołowi i zmierzyć się z lodowatym, wzburzonym i rozszalałym oceanem. Mimo, że szanse powodzenia wyprawy wydają się znikome, kapitan zrobi, co w jego mocy, aby ocalić życie ludzi. Na pomoc desperacko oczekuje ponad 30-osobowa załoga, która na skutek uderzenia potężnej fali sztormu zostaje uwięziona w rufowej części statku, pochłanianej w zastraszającym tempie przez morską głębinę. Mechanik ? Ray Sybert, którego zagrał Casey Affleck, jedyny starszy oficer na pokładzie wie, że nie ma wyjścia i musi przejąć dowodzenie nad przerażonymi marynarzami. Staje on więc na czele załogi, by mogli wspólnie stawić czoła jednej z najbardziej przerażających burz w historii tej części świata.

Najnowsza produkcja wytwórni Walt Disney Pictures zapowiada się niezwykle interesująco. Reżyseria doświadczonego Craiga Gillespie, scenariusz autorstwa Erica Johnsona, Paula Tamasy?ego oraz Scotta Silvera ? twórców m.in głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu Fighter, to obietnica przeżycia fascynującej kinowej przygody. Film z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego fana kina, tym bardziej, że będzie go można zobaczyć na ogromnych ekranach kina IMAX?3D, w krystalicznej jakości obrazu i dźwięku.. Centrum morskiej akcji jeszcze nigdy nie było tak blisko widza.

Film Czas próby już od 29 stycznia we wszystkich kinach IMAX 3D (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań). Premiera produkcji także we wszystkich kinach sieci kin Cinema City.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz