Zbigniew Zamachowski jako Baymax – wideo wywiad

Oto najważniejsza gwiazda sezonu. Ma na imię Baymax i nie można jej nie kochać ? napisał Peter Travers z ?Rolling Stone?. Mowa oczywiście o głównym bohaterze najnowszej produkcji Disneya ?Wielka Szóstka?, która dziś weszła na ekrany rodzimych kin. W polskiej wersji językowej filmu głosu wyjątkowemu bohaterowi użyczył Zbigniew Zamachowski.

? W postaci, którą dubinguję, urzeka przede wszystkim jej ciepło. Baymax jest duży i wzbudza zaufanie. Musiałem trochę popracować nad głosem i używać innych rejestrów, bo mamy do czynienia z robotem. Zmechanizowałem trochę swój sposób mówienia, ale przy tej mechanizacji dbaliśmy o to, by bohater pozostał jak najbardziej ludzki ? powiedział aktor.

Nowa komedia twórców ?Krainy lodu? to historia o przyjaźni między młodym geniuszem Hiro oraz robotem Baymaxem. Jednak poza opowieścią o niezwykłej więzi łączącej chłopca z wydawałoby się bezduszną maszyną w filmie nie zabraknie również wątku przygodowego. Hiro i Baymax razem z czwórką przyjaciół stworzą tytułową Wielką Szóstkę, która spróbuje zapobiec katastrofie w ich rodzinnym mieście, San Fransokyo.

? W przyjaźni cenię przede wszystkim lojalność, szczerość i to, że można na siebie liczyć. W dzieciństwie miałem wielu kumpli, ale moim rzeczywistym przyjacielem był kot. Mieszkał u mojej babcia, a nasza przyjaźń była na tyle zażyła, że jedliśmy za pomocą jednej łyżeczki ? wyznał wcielający się w nietypowego przyjaciela głównego bohatera Zbigniew Zamachowski.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=9GJX9YlaUXU[/youtube]

?Wielka Szóstka? już od dziś w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz