Zbigniew Zamachowski, Adam Woronowicz i Sebastian Fabijański na planie drugiego sezonu serialu HBO „Pakt”

Do obsady serialu HBO Pakt dołączył Zbigniew Zamachowski. Wcieli się w postać śląskiego biznesmena. W nowym sezonie będzie można śledzić również losy znanych już bohaterów granych przez Adama Woronowicza i Sebastiana Fabijańskiego. Reżyserem drugiego sezonu jest Leszek Dawid, a autorem zdjęć Paweł Flis. Premiera serialu odbędzie się jesienią w HBO.

Zbigniew Zamachowski zagra Romana Hanusa, śląskiego biznesmena o niejasnych politycznych powiązaniach. Od pierwszych stron scenariusza jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki jest prowadzona akcja, a przy tym gra z widzem. Każda postać ma w sobie wiele niuansów, podobnie jak mój bohater, który z pozoru wydaje się być sympatycznym przedsiębiorcą ? mówi Zbigniew Zamachowski.

Jedną z głównych postaci drugiego sezonu jest Dariusz Skalski, w którego postać wciela się Adam Woronowicz. Były minister wraca do polityki i zakłada nową partię. Szefem jego sztabu wyborczego jest dawny asystent Patryk Sawicki ? w tej roli Sebastian Fabijański.

Drugi sezon Paktu powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Reżyseruje Leszek Dawid (Jesteś bogiem, Ki), a autorem zdjęć jest Paweł Flis (Demon, Chrzest, Pakt ? I sezon). Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Premiera sześcioodcinkowego drugiego sezonu serialu Pakt została zaplanowana na jesień tego roku. Akcja serialu dzieje się w Warszawie oraz na Śląsku. Rozpoczęte w kwietniu zdjęcia potrwają do początku sierpnia.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-RijQu9K3DU[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=wo6fWHkKPb4[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Qk3RAVaOQXc[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=LVqAc-34Zdo[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz