Zawrotne Wieczory Filmowe 19 ? 22 stycznia w Multikinie!

Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Zawrócić w głowie faceta? A może pragniesz, by twoje życie nabrało zawrotnego tempa? Ruszaj do kina i sprawdź, jak robią to największe gwiazdy filmu! Zawrotne Wieczory Filmowe od 19 do 22 stycznia tylko w Multikinie!

Zawrotne tempo, zakręcone bohaterki, historie mknące przed siebie, zwroty akcji i zawroty głowy. Multikino oraz Renault zapraszają na wyjątkową akcję skierowaną do kobiet spragnionych wrażeń ? Zawrotne Wieczory Filmowe!

Od 19 do 22 stycznia zaprezentujemy cztery świetne filmy, które zawrócą w głowie wszystkim kinomankom. Premierowo pokażemy ?Wielkie oczy? mistrza Tima Burtona, czyli opowieść o wybitnej malarce Margaret Keane. Oprócz tego przedpremierowo ?Samba? z Omarem Sy, znanym w Polsce z filmu ?Nietykalni?. Dla wielbicieli klasyki prawdziwy klejnot ? ?Pół żartem, pół serio? z Marilyn Monroe. Oprócz tego w repertuarze znajdzie się również film wybrany przez uczestniczki w głosowaniu internetowym. Dodatkowo w każdym kinie przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami.

Szczegółowy rozkład seansów: 19.01.2015 ? godz. 20.00 - ?Pół żartem, pół serio? 20.01.2015 ? godz. 20.00 - ?Wielkie Oczy? 21.01.2015 ? godz. 20.00 - Film wybrany przez uczestniczki 22.01.2015 ? godz. 20.00 - ?Samba?

Zawrotne Wieczory Filmowe odbędą się w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław Pasaż, Łódź, Gdańsk, Warszawa Ursynów, Zabrze, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Szczecin, Rzeszów, Poznań Malta.

Ceny biletów:

  • 19 PLN Normalny (+dopłata przy miejscach VIP 3 PLN)

  • 16,50 PLN Facebook

  • 15,00 PLN Przy zakupie 3 lub 4 biletów na wybrane dni Zawrotnych Wieczorów Filmowych z Nowym Renault Twingo

Bilety na ?Zawrotne Wieczory Filmowe? można nabyć już od 30 grudnia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 Zawrotne sceny, wzruszenia i emocje zapierające dech piersiach ? czas pomknąć przed siebie? do Multikina!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz