Zatrać się w Labiryncie! Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy

Zatrać się w Labiryncie!

Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy

Jak daleko byłbyś w stanie się posunąć, by ochronić swoją rodzinę? Najnowszy, fascynujący thriller psychologiczny Denisa Villeneuve ? ?Labirynt? ? zagląda w najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury. Najbliższy weekend, 28-29 września, w wybranych kinach Cinema City upłynie pod znakiem mocnego, dojrzałego kina. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl.

?Labirynt? to film, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Denis Villeneuve stworzył niejednoznaczny obraz, w którym zwyczajny ojciec rodziny ? postawiony w krytycznej sytuacji ? nie zawaha się przed złamaniem wszelkich moralnych zasad. Wszystko, po to, by ratować porwaną córeczkę. Widzowie kin Cinema City zobaczą na ekranie plejadę gwiazd, m.in. nominowanego do Oscara Hugh Jackmana (?Nędznicy?) i Jake Gyllenhaala (?Tajemnica Brokeback Mountain?). Autorem klimatycznych zdjęć do filmu jest nominowany aż dziewięciokrotnie do Oscara Roger Deakins (?Skyfall?, ?Skazani na Shawshank?, ?To nie jest kraj dla starych ludzi?).

Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?

?Labirynt? oficjalnie trafi na ekrany kin 4 października. Pokazy przedpremierowe już w najbliższy weekend 28 ? 29 września w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Plan przedpremierowych pokazów filmu ?Labirynt? w dniach 28 i 29 września:  

Kino

Godzina seansu

Cinema City Arkadia

20:30

Cinema City Bemowo

20:00

Cinema City Mokotów

20:00

Cinema City Sadyba

18:00

Cinema City Promenada

18:00

Cinema City Gliwice

18:15

Cinema City Bielsko Biała

21:00

Cinema City Katowice

19:15

Cinema City Silesia

20:30

Cinema City Łódź

19:30

Cinema City Częstochowa

20:15

Cinema City Kazimierz

20:15

Cinema City Bonarka

19:00

Cinema City Bydgoszcz

20:30

Cinema City Kinepolis

19:00

Cinema City Zielona Góra

20:45

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Sieć Cinema City International obejmuje 7 krajów: Polskę, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami i 188 165 miejscami. W 10 multipleksach działają trójwymiarowe kina IMAX. W maju 2013 Spółka uruchomiła pierwsze kino 4DX w Polsce. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 330 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz