Zapraszamy do Hrabstwa Osage razem z Cinema City

Ladies Night w hrabstwie Osage

Karnawał dostarcza wiele okazji do szalonej zabawy w towarzystwie przyjaciółek! Jeśli marzy wam się wyjątkowy Ladies Night, spędźcie go w Cinema City. Już 23 stycznia wspólnie przenieście się do tajemniczego hrabstwa Osage. Przedpremierowy pokaz filmu "Sierpień w hrabstwie Osage" dostarczy wam mnóstwo niezapomnianych emocji!

Wyjątkowa noc Ladies Night

Ladies Night w Cinema City to wyjątkowe spotkania z wyjątkowymi atrakcjami. Kobiece wieczory to nie tylko okazja do obejrzenia świetnych produkcji filmowych, ale także wzięcia udziału w konkursach z nagrodami i dodatkowo otrzymania wielu praktycznych porad kosmetycznych. Wszystko to w cenie normalnego biletu! To także idealny pretekst do spotkania z koleżankami. Każda kobieta wie przecież, jak ważne i przyjemne jest pielęgnowanie przyjaźni od serca.

Nagrodzony spektakl

23 stycznia w ramach Ladies Night, Cinema City przeniesie was do hrabstwa Osage. Film Sierpień w hrabstwie Osage to wciągająca historia o grupie ludzi, których łączą różnorodne emocje. Na ekranie zobaczycie plejadę gwiazd, między innymi Ewana McGregora (Jack: Pogromca Olbrzymów), Meryl Streep (Żelazna Dama), Julię Roberts (Królewna Śnieżka) i wschodzącego Benedicta Cumberbatcha, którego ostatnio można było usłyszeć jako smoka Smauga w Hobbit: Pustkowie Smauga. Mimo, że reżyser John Wells do tej pory zajmował się produkcjami telewizyjnymi, to Sierpień w hrabstwie Osage można zaliczyć do jednej z jego najlepszych produkcji pełnometrażowych.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu "Sierpień w hrabstwie Osage"odbędzie się 23 stycznia w 16 kinach Cinema City. Start o godzinie 19:30.

Cinema City Częstochowa Jurajska Cinema City Gliwice Cinema City Kraków Bonarka Cinema City Bydgoszcz Cinema City Zielona Góra Cinema City Katowice Silesia Cinema City Gdańsk Krewetka Cinema City Toruń Czerwona Droga Cinema City Poznań Plaza Cinema City Lublin Cinema City Warszawa Arkadia Cinema City Warszawa Mokotów Cinema City Łódź Manufaktura Cinema City Wałbrzych Cinema City Rybnik Cinema City Bielsko-Biała Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz