?Zanim zasnę? największym hitem weekendowego box office

?Zanim zasnę?, fascynujący i mroczny thriller z Nicole Kidman w roli głównej, pokonał upały i wielką hollywoodzką konkurencję, stając się największym hitem polskich kin w ostatni weekend. W wyścigu o 1. miejsce pokonał m.in. wysokobudżetowe ?Sin City 2? oraz przebój lata ?Lucy?.

?Zanim zasnę? to adaptacja powieści S.J. Watsona pod tym samym tytułem. Popularność książki można przyrównać do sukcesu, który na całym świecie odniósł ?Harry Potter?. Książkowy thriller porwał czytelników w ponad 30 krajach. Film, dzięki wywołującym ciarki rolom Nicole Kidman, Colina Firtha oraz Marka Stronga, a także doświadczeniu producenta Ridleya Scotta, porywa widzów w kolejnych krajach. Teraz święci triumfy wśród polskich widzów. W premierowy weekend, film nazywany przez krytyków ?jednym z najbardziej zapadających w pamięci obrazów roku? obejrzało prawie 30 tys. kinomanów, czyli więcej niż takie hity ostatnich tygodni jak ?Zostań, jeśli kochasz?, ?Jako w piekle, tak i na Ziemi? i ?Sin City2?.

Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Nie ufaj nikomu.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz