„Zanim nadejdzie noc” z Nicolasem Cage’m na Cineman.pl

Po raz pierwszy w historii, polska premiera VOD odbędzie się równocześnie z amerykańską premierą kinową! Thriller "Zanim nadejdzie noc" ("Dying of the light") z Nicolasem Cage'm w roli głównej dostępny będzie na VOD już 5 grudnia.

Nicolas Cage, laureat Oscara i Złotego Globu ("Zostawić Las Vegas"), niebawem pojawi się na ekranach milionów... komputerów. "Zanim nadejdzie noc" z Cage'm w roli głównej ("The Dying of the Light") jako pierwszy film w historii będzie można obejrzeć równolegle z amerykańską premierą w serwisach VOD już 5 grudnia.

Cage wcieli się w rolę tracącego pamięć agenta CIA. Jego filmowy bohater Evan Lake dowiaduje się, że wróg, którego uznał za martwego, jednak żyje. Za cel obiera sobie wyeliminowanie go, zanim choroba zabierze mu resztki wspomnień. Obok Cage'a w filmie pojawią się m.in. jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Anton Yelchin ("Terminator: Ocalenie", "Star Trek", "Tylko kochankowie przeżyją", "W ciemności. Star Trek") i odkryta przez Krzysztofa Kieślowskiego Irene Jacob ("Podwójne życie Weroniki" - Złota Palma w kategorii Najlepsza aktorka, "Trzy kolory: Czerwony").

Zwiastun

"Zanim nadejdzie noc" będzie dostępny jednocześnie dla użytkowników największych serwisów VOD online w Polsce: Cineman.pl, Ipla.tv, VOD.pl, kinoplex.pl, Telewizja Tu i Tam na orange.pl, Orange TV oraz w video na żądanie w Cyfrowym Polsacie, Vectrze, UPC i na platformie nc+. To bezprecedensowe wydarzenie pozwoli dotrzeć z premierowym repertuarem do milionów widzów, poprzez alternatywne do kina, legalne serwisy VOD.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz