?Zamieszkajmy razem? z Jane Fondą i Geraldine Chaplin już na DVD

Fot. Aurora Films

Do sprzedaży trafiło wydanie DVD francuskiej komedii ?Zamieszkajmy razem?. Film został wydany w kolekcjonerskiej ilości 500 egzemplarzy, a dostępny jest jedynie w sklepie internetowym na Allegro. Jest to jeden z najpogodniejszych i najbardziej wzruszających filmów roku 2013 z wielkimi kreacjami legendarnych aktorek: Geraldine Chaplin i Jane Fondy.

Niezależna Jeanie, grzeczna i układna Annie, sybaryta Albert, wieczny aktywista Jean oraz kobieciarz Claude przyjaźnią się od ponad czterdziestu lat. Mając na względzie swój podeszły wiek i wszystkie niedogodności, które się z nim wiążą, postanawiają zamieszkać razem. W ten sposób chcą się uchronić przed przymusową rozłąką i domem starców, gdzie byliby samotni i zdani na łaskę obcych osób. Wierzą, że razem są silniejsi i mogą sobie pomóc, kiedy nastaną ciężkie chwile. Z seniorami zamieszkuje student antropologii, który prowadzi badania na temat starości?

Stéphane Robelin dowcipnie i lekko pokazał w swoim filmie niełatwy temat, jakim jest jesień życia. Powstała pokrzepiająca, ciepła i bardzo zabawna komedia o radości życia oraz o tym, że młodym można się czuć bez względu na wiek. Siłą ?Zamieszkajmy razem? jest humor oraz brawurowe aktorstwo gwiazd światowego kina ? Jane Fondy, Geraldine Chaplin, Pierre?a Richarda, Claude?a Richa, Guya Bedosa oraz Daniela Brühla. Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz