Zamach na generała policji i układ na styku biznesu i polityki! Kulisy wydarzeń, które wstrząsnęły Polską w zwiastunie „Anatomia zła”

Zlecono im zabójstwo najważniejszego policjanta w państwie! Marcin Kowalczyk, Krzysztof Stroiński, Piotr Głowacki i Andrzej Seweryn w spisku sięgającym najwyższych szczebli władzy. Wydarzenia, które wstrząsnęły Polską w zwiastunie thrillera ?Anatomia zła?.

Gwiazda ?Jesteś Bogiem? ? Marcin Kowalczyk powraca na ekrany w doborowym towarzystwie Krzysztofa Stroińskiego, Piotra Głowackiego, Andrzeja Seweryna oraz wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia Michaliny Olszańskiej. Scenariusz thrillera ?Anatomia zła? zainspirowały najgłośniejsze sprawy kryminalne ostatnich lat. Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego obraz Jacka Bromskiego trafi do szerokiej dystrybucji 18 września. Pojawił się oficjalny zwiastun.

Płatny zabójca o pseudonimie ?Lulek? (Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Głowacki), który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, ?Lulek? ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka (Kowalczyk), wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, ?Lulek? wmawia eks-żołnierzowi, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji ?Lulka?. Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie.

W kinach 18 września

Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz