Zakończono zdjęcia do filmu ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety?.

28 czerwca w Warszawie padł ostatni klaps na planie filmu ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? ? drugiej części głośnego hitu ? ?Pitbull. Nowe porządki?, który w kinach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów. W doborowej obsadzie ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. ?Niesiemy dla was bombę atomową!? ? mówi debiutujący w uniwersum ?Pitbulla? Sebastian Fabijański.

Odtwórca roli socjopatycznego gangstera o pseudonimie Cukier określa film Vegi jako ?skok na bungee, wykonany bez liny? i jest przekonany, że ?trylogia ?Pitbulla? przejdzie do historii polskiej kinematografii?. Podobnie sądzi Piotr Stramowski, filmowy Majami ? ?Od razu nasuwa mi się skojarzenie z trylogią Batmana w reżyserii Christophera Nolana? ? mówi aktor i wskazuje, że kontynuacja ?Nowych porządków?, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku.

Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? ? to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

?To film pełny bardzo mocnych i wyrazistych postaci kobiecych. Patryk Vega odczarowuje w nim stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Pokazuje siłę kobiet. I to jest wspaniałe!? ? cieszy się Maja Ostaszewska. ??Niebezpieczne kobiety? dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń? ? podsumowuje ikona serii ? Andrzej Grabowski.

Druga część filmowej trylogii zagości w kinach 11 listopada 2016 roku. Obok przywołanych już nazwisk w obsadzie ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? znaleźli się również: Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz Agnieszka Rylik ? mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym. Na duży ekran powróci również Tomasz Oświeciński jako kultowy Strachu. A u boku Andrzeja Grabowskiego wystąpi córka aktora ? Zuzanna Grabowska.

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w kinach od 11 listopada

Źródło:materiały prasowe fot.Anna Gostkowska, Copyright ?Ent One Investments
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz