Zakochani Owen i Binoche na plakacie ?Wypisz, wymaluj? miłość?

Juliette Binoche i Clive Owen w błyskotliwym pojedynku na słowa i obrazy. Polski plakat komedii romantycznej ?Wypisz, wymaluj? miłość?

Juliette Binoche ? laureatka Oscara, Cezara i nagrody BAFTA ? powraca na ekrany w ?nieprzeciętnie błyskotliwej komedii romantycznej?. W filmowym pojedynku temperamentów i najlepszego aktorstwa, gwieździe ?Angielskiego pacjenta? i ?Czekolady? partneruje Clive Owen (?Bliżej?, ?Król Artur?), zdobywca Złotego Globu i tytułu najelegantszego mężczyzny świata. U ich boku komediowy talent zademonstrują także piękna Amy Brenneman (?Dziewięć kobiet? i ?Gorączka?), Keegan Connor Tracy ? gwiazda ?Bates Motel? i ?Dawno, dawno temu? oraz Navid Negahban ? znany wielbicielom serii ?Homeland?.

***

?Urzekający? (wfaa.com), ?przezabawny? i ?wspaniały? i (iscfilm.org), to tylko niektóre z określeń, jakie przywołują recenzenci ?Wypisz, wymaluj? miłość?. Komedia Freda Schepisi bywa nazywana ?Stowarzyszeniem Umarłych Poetów? w duchu komedii romantycznej? (The Hollywood Reporter), porównuje się ją także do ?Jak zostać królem? ? ?jest równie szlachetna i zabawna? (NTdaily.com) i ?Bezsenność w Seattle? ? ?Binoche i Owen przywodzą na myśl duet Tom Hanks-Meg Ryan? (Variety).

Ogólny aplauz budzi gra aktorska. ?Binoche i Owen są znakomici? pisze Twitchfilm.com. To ?prawdziwy popis całej ekipy? podsumowuje Stopklatka. Dzięki jej wysiłkom powstał obraz ?intrygujący, wielowymiarowy i pełny humoru? (shockya.com), ?film po prostu urzekający? (wfaa.com).

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz