Zagraj z Enderem o losy świata w kinach Cinema City!

Nowoczesne kino akcji, trzymająca w napięciu fabuła i znakomita gra aktorska. Superprodukcja science fiction "Gra Endera" już 30 października ? na dwa dni przed oficjalną premierą ? trafi na ekrany kin Cinema City. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Orsona Scotta Carda, którego książka ma niezliczone rzesze fanów na całym świecie. Teraz kolej na Ciebie! Przyjdź i przekonaj, jak będzie wyglądał świat w 2070 roku!

"Gra Endera" to doskonała produkcja science fiction oparta na powieści Orsona Scotta Carda. Akcja filmu rozgrywa się w 2070 roku. Ludzkość zagrożona inwazją obcych szkoli dzieci na kosmiczną elitę wojenną. Wśród nich jest wyjątkowo uzdolniony chłopiec Ender, w którym odkryto zalążki niezwykłego geniuszu wojskowego. Czas nagli, a przyszłość dwóch cywilizacji spoczywa w rękach dziecka... Czy Enderowi uda się uratować ludzkość?

??Gra Endera? porwie widzów kin Cinema City w niezapomnianą kosmiczną podróż. Ekscytujące pojedynki rozgrywane w stanie nieważkości, doskonałe efekty specjalne i wyśmienita gra aktorska zapewnią widzom emocje na najwyższym poziomie! Zapraszamy wszystkich fanów produkcji science fiction na ?Grę Endera? już 30 października do kin Cinema City? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City. ?Gra Endera? oficjalnie wejdzie do kin 1 listopada, jednak widzowie Cinema City mogą zobaczyć film już 30 i 31 października. Film dostępny będzie w formacie 2D, w wersji z napisami i dubbingiem. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Źródło: materiał prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz