Zabójczo zabawne ‘Na noże’ i ‘Baranek Shaun. Farmageddon’ – w marcu na Cineman

Na noże i Midway wśród marcowych premier Cineman

W marcu na Cineman pojawią się dwa głośne, docenione przez krytyków i publiczność filmy: kryminał Na noże i nakręcony z niezwykłym rozmachem dramat wojenny Midway. Także w marcu z myślą o młodszej widowni Cineman udostępni animację Baranek Shaun Film. Farmageddon.

Na noże - PREMIERA 20.03.

Na noże to pełen czarnego humoru kryminał stylem nawiązujący do twórczości Agathy Christie. Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy następnego dnia po swoich hucznie obchodzonych po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi detektyw Benoit Blanc, który o zbrodnię podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Goście fatalnego przyjęcia zamknięci w luksusowej posiadłości poddani zostają nieszablonowym metodom śledczym Blanca.

Wielkim atutem Na noże jest znakomita obsada. Obok Daniela Craiga wcielającego się w postać detektywa w filmie występują Chris Evans, Don Johnson, Ana de Armas, Toni Collette, Michael Shannon a także Jamie Lee Curtis i Christopher Plummer. Autorem scenariusza i jednocześnie reżyserem filmu jest Rian Johnson, twórca takich przebojów kinowych jak Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi czy Looper - Pętla czasu. Film był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy scenariusz oryginalny.

Premiery Cineman w marcu

Midway - PREMIERA 13.03.

Midway to epicka opowieść o jednej z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku. Po ataku Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour ogromna część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu. Baza na Midway stała się ostatnim szańcem amerykańskiej obrony na Pacyfiku. Film Rolanda Emmericha pokazuje bitwę tak jak widzieli ją uczestnicy tamtych wydarzeń, zwykli marynarze, piloci, ale także generałowie i politycy, którzy podejmowali najtrudniejsze w swoim życiu wybory - decyzje, które miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi.

W filmie wystąpiła plejada gwiazd Hollywood: Ed Skrein, Patrick Wilson, Aaron Eckhart, Luke Evans, Woody Harrelson, Mandy Moore, Dennis Quaid oraz Nick Jonas.

Premiery Cineman w marcu

Baranek Shaun. Farmageddon - PREMIERA 06.03.

Baranek Shaun. Farmageddon to kolejna historia z udziałem kultowej owcy wyprodukowana przez studio Aardman. Tym razem na farmie baranka Shauna ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć zagubiony gdzieś w kosmosie dom i umknąć tajnej organizacji.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz