Za siedmioma górami… zaczyna się niezła zadymka! – polski zwiastun ?Królowej Śniegu?

Magia, przygody, humor i mnóstwo barwnych postaci ? wszystko to w oficjalnym polskim zwiastunie ?Królowej Śniegu?. Ekranizacja najwspanialszej baśni Andersena pojawi się w kinach już 26 grudnia.

?Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, w odległym królestwie panowała Królowa Śniegu, która sprowadziła na świat wieczną zimę. Powstrzymać ją mogła tylko jedna osoba?syn czarodzieja ? Kaj?? Tymi słowami, jak na baśń Andersena przystało, zaczyna się zwiastun animowanej ?Królowej Śniegu?. Film ten wypełniony jest wartką akcją, mnóstwem przygód, zabawnymi żartami i magią, bez której nie uda się przywrócić wiosny i ocalić świata. Dzielna Gerda wyruszy na poszukiwania zaginionego brata, a towarzyszyć jej będą wierni przyjaciele. Szykuje się najgorętsza przygoda tej zimy!

Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena.

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom Królowej udaje się zwabić chłopca i porwać go do lodowej krainy. Mała i odważna Gerda, wraz z przyjaciółmi, wyrusza w magiczną podróż prosto do pięknego i niebezpiecznego świata zimy i mrozu, aby uratować brata i powstrzymać okrutną Królową.

?Królowa Śniegu? w kinach od 26 grudnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz