Z filmowym apetytem #zostańwdomu

Zbliżają się Święta, a wraz z nimi tradycyjne spędzanie czasu przy stole.

Ruszyły domowe piekarnie, odkurzamy książki z przepisami, odkrywamy nowe smaki. Jemy, wcinamy i pałaszujemy bez żadnych wyrzutów sumienia 🙂

Żeby podsycić wasz filmowy apetyt proponujemy trzy smaczne propozycje z naszego katalogu.

PRZEPIS NA MIŁOŚĆ

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret.
Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok…

Zobacz na:

https://vod.pl/filmy/przepis-na-milosc/fkel7vs
https://www.ipla.tv/wideo/film/Przepis-na-milos...

NIEBO W GĘBIE

Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy.

Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca prezydenta.

Na szczytach władzy czeka na nią jednak wiele pułapek...

Zobacz na:

https://www.ipla.tv/wideo/film/Niebo-w-gebie/7c...

FOODIES. UCZTA

Wciągający dokument o swoistej subkulturze kulinarnych smakoszy. Poznajcie ludzi, których pasją jest jadanie w najlepszych restauracjach i dzielenie się swoimi wrażeniami w Internecie. Od wielu lat haute cuisine, czyli wyborna kuchnia na najwyższym poziomie, podbija serca i żołądki najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się restauracje serwujące haute cuisine - podające starannie przygotowane potrawy, przyrządzane z najlepszych, najświeższych i rzadkich składników, odznaczające się też najwyższej klasy obsługą.

Dzięki przedstawieniu subkultury blogujących krytyków, których hobby jest jedzenie w najlepszych lokalach i ich dokładna obserwacja, poznajemy najbardziej ekskluzywne restauracje na świecie.

Zobacz na:

https://player.pl/playerplus/programy-online/uc...

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz