„Z całego Hollywood to on ma najbardziej przerąbane!” James Marsden słono płaci za zdradę!

?Z całego Hollywood ten gość ma najbardziej przerąbane!? ? żartował z Jamesa Marsdena amerykański bloger. ?W ?Supermanie? Lois Lane rzuciła go, dla wiadomo kogo, zaś w ?X-Men? kobietę odbił mu Wolverine. A jak już zagrał prezydenta w ?Kamerdynerze?, to oczywiście był nim JFK i od razu dostał kulkę. Czy może być gorzej?? Fabuła elektryzującego thrillera ?Loft? (w kinach od 20 lutego) przynosi twierdzącą odpowiedź i sprawia, że aktor znów ma się czego obawiać!

W filmie ?Loft? ? thrillerze z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora ?Przylądku strachu? Martina Scorsese i ?Wilka? Mike?a Nicholsa ? James Marsden zagrał jednego z pięciu żonatych mężczyzn, potajemnie wynajmujących penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=CbXWQv9IW84[/youtube]

W mrocznej historii apartamentu, w którym męskie fantazje stają się tyleż prawdziwe, co zabójcze, Marsden wcielił się w psychologa, Chrisa Vanowena. ?Myślę, że Chris ma najtwardszy kręgosłup moralny z całej tej piątki? ? mówi Marsden. ? ?Jako jedyny z nich ma wyrzuty sumienia z powodu swojej niewierności. Jeśli grupa musi podjąć jakąś trudną decyzję, wszyscy instynktownie zwracają się do Chrisa, bo wiedzą, że jego wybór będzie najwłaściwszy.?

Zdaniem Marsdena, jednym z największych walorów filmu jest powrót do dawnej tradycji kina z suspensem. ??Loft? jest filmem z elementami stylu Alfreda Hitchcocka, zupełnie innym, niż współczesne hollywoodzkie produkcje? ? mówi Marsden. ? ?W Fabryce Snów królują ekranizacje komiksów, powstaje też trochę filmów niezależnych, ale nie ma zbyt wiele klasycznych thrillerów z umiejętnie zbudowanym napięciem. Fajnie było zagrać w jednym z nich; w filmie, którego największą gwiazdą jest sama historia!?

LOFT w kinach od 20 lutego 2015

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz