Wzruszą, rozśmieszą i…mocno namieszają! Poznajcie nowych bohaterów serii, którą pokochali widzowie „Listy do M. 4” wkrótce w kinach

Magdalena Boczarska jako Dagmara

Obraz zawierający osoba, odzież, zewnętrzne, kobieta

Opis wygenerowany automatycznie

Kobieta, która postawi „zawodowe” życie Mela (Tomasz Karolak) na głowie. Zasadnicza, zdecydowana, „sfokusowana na target” bizneswoman, przedstawicielka londyńskiej centrali w Agencji Mikołajów, przyjeżdża do Polski, by wprowadzić zupełnie nowe, korporacyjne zasady do świata wigilijnych tradycji. Po latach przygód Mela – trafiła kosa na kamień. I chociaż Dagmara ucieka od magii świąt w korpo-znieczulicę, a Wigilię zamierza spędzić sama w hotelowym pokoju, to los szykuje dla niej Gwiazdkę, którą zapamięta na długo…

Rafał Zawierucha jako Stefan

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, wewnątrz, okulary

Opis wygenerowany automatycznie

Każdy z nas zna kogoś takiego jak on… Programista-pracoholik, który wychodzi z domu tylko, gdy kończą mu się zapasy mrożonej pizzy. Gdyby nie źle zaadresowana przesyłka świąteczna, zapewne nie wiedziałby nawet, że jest już Wigilia. Wyjaśnienie gwiazdkowej pomyłki sprawi, że te święta Stefan będzie zmuszony przeżyć nie w świecie wirtualnym, a rzeczywistym…

Cezary Pazura jako Arek

Obraz zawierający osoba, zewnętrzne, budynek, ławka

Opis wygenerowany automatycznie

Wigilijną atmosferę w domu Agaty (Izabela Kuna) zaburzy pojawienie się nieoczekiwanego gościa. Arek – mężczyzna z zagadkową przeszłością – namiesza w jej relacji z Wojciechem (Wojciech Malajkat). A tam gdzie dwa męskie ego, tam kłopoty… i zacięta rywalizacja o serce kobiety, która zaowocuje wieloma zabawnymi sytuacjami. Jak zakończy się ten konflikt? Kogo wybierze Agata? I jak na to wszystko zareaguje Dusia (Weronika Wachowska)?

Vanessa Aleksander jako Monika

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, stojące, patrzenie

Opis wygenerowany automatycznie

Święta to czas, gdy nawet osoby, które znamy, mogą nas zaskoczyć… To właśnie spotyka Filipa (Borys Szyc) podczas wigilijnego dyżuru z Moniką. Młoda policjantka ma surowe podejście do zasad i charakter zgoła odmienny od roztrzepanej dziewczyny Filipa, Karoliny (Magdalena Różczka)… Mimo krótkiego stażu na komendzie już wypracowała sobie opinię „twardej baby” i służbistki, z którą nie warto zadzierać. Jak poradzi sobie z nią Filip? I czy ich wspólny świąteczny patrol pomoże Monice zrozumieć, że w życiu są ważniejsze sprawy niż… kodeks drogowy?

Michał Zieliński jako Igor

Obraz zawierający budynek, zewnętrzne, osoba, siedzi

Opis wygenerowany automatycznie

 Szalenie utalentowany uliczny grajek, który co chwila wpada w kłopoty. Jeśli nie ściga go właśnie straż miejska, to robi to zafascynowana jego głosem prezenterka radiowa – Karolina (Magdalena Różczka). Pozornie beztroski chłopak ma bardzo skomplikowaną przeszłość. Czy w te święta uda mu się wyjść na prostą?

„Listy do M.4” to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior, Eryk Lubos i debiutujący na dużym ekranie Michał Zieliński. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz