Wywiad z reżyserem pikantnej komedii o fantazjach seksualnych!

Dowiedział się wszystkiego o fetyszach i fantazjach, napisał scenariusz, wyreżyserował film i zagrał w nim jedną z głównych ról. Josh Lawson, którego znacie z amerykańskich komedii, takich jak "Wyborcze jaja" i "Legenda telewizji 2: Kontynuacja" oraz z serialu "Kłamstwa na sprzedaż", tym razem zaprasza wszystkich spragnionych dobrej rozrywki na "To właśnie seks". Australijska komedia o fantazjach seksualnych w kinach w całej Polsce od piątku, a już teraz zobaczcie, co reżyser ma do powiedzenia o swoim filmie!

Odgrywanie ról, somnofilia, dakryfilia, fetysze? Nasze sypialnie skrywają wiele erotycznych fantazji. Ale co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym, normalnym seksem?!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=M9vvW7UAyVY[/youtube]

"To właśnie seks" to ciepła, wzruszająca i niezwykle zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa australijska komedia działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

"To właśnie seks", czyli bezkompromisowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych, już od 13 marca w kinach.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz