?Wyspa skarbów? z National Theatre ? spektakl familijny już 24 lutego w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję wyjątkowego spektaklu ?Wyspa skarbów?. Sztukę w ramach cyklu ?Scena brytyjska na dużym ekranie? będzie można zobaczyć 24 lutego w Multikinie w 16 kinach sieci Multikino. Spektakl familijny dla widzów od 10 roku życia.

Jest ciemna burzliwa noc. Gwiazdy poznikały. Jim, wnuczka właściciela tawerny, otwiera drzwi budzącemu grozę nieznajomemu. Wraz ze starym żeglarzem u jego stóp pojawia się skrzynia pełna tajemnic. Dziewczyna zaprasza przybysza do środka i tak niebezpieczna podróż się zaczyna... Kto nie chciałby mieć taty pirata poszukującego ukrytego skarbu? Albo przynajmniej takiego, który rysuje tajemnicze mapy i opowiada barwne historie o szajce morskich łupieżców? Takim ojcem był autor XIX-wiecznej powieści przygodowej ?Wyspa skarbów?. Szkot Robert Louis Stevenson dzięki zabawie ze swoim przybranym synem stworzył dzieło, które zaszczepiło w świadomości społecznej przedstawiany do dziś obraz piratów, a także na dobre wpisało się do kanonu literatury młodzieżowej.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=mHfHTmDYUHI[/youtube]

Autor: Bryony Lavery na podstawie powieści Roberta Louisa Stevensona pod tym samym tytułem.

Obsada: Arthur Darvill jako Długi John Silver Patsy Ferran jako Jim Hawkins

czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 24 lutego 2015 o godzinie 19:00 w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk,Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze. Uwaga! Pokaz spektaklu nie odbędzie się w Multikino Złote Tarasy, widzów w Warszawie zapraszamy do udziału w wydarzeniu w Multikinie Ursynów (stacja metra Imielin).

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami dla widzów od 10 roku życia.

Bilety: 35 zł ? normalny 33 zł ? normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina 31 zł ? normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 28 zł ? ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina 26 zł ? ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz