Wyślij świąteczny popcorn swoim bliskim w Cinema City

Coraz bliżej święta i czas, w którym ludzie okazują sobie dużo życzliwości i dobroci. Aby jeszcze bardziej umilić ten okres kinomaniakom, Cinema City przygotowało specjalną aplikację! Od 11 grudnia wszyscy, którzy z jej użyciem wyślą życzenia świąteczne znajomym, dołączą im także kupon na darmowy popcorn!

Cinema City zaprasza na wysyłanie wyjątkowych świątecznych pocztówek. Każdy lubi dostawać od innych życzenia i sam wysyła ich bardzo dużą ilość. W dzisiejszych czasach robi się to nie tylko tradycyjną pocztą, ale także jako filmik, zdjęcie, sms, czy e-mail. Cinema City poszło o krok dalej! Od 11 grudnia w świątecznej aplikacji na stronie sieci kina na facebooku każdy może wysłać kolorową filmową pocztówkę na święta. Cyfrowa kartka jest adresowana ze specjalnym załącznikiem, z którego ucieszą się wszyscy kinomaniacy w ostatnie dni tegorocznych premier. Pocztówkę można wybrać spośród kilku layoutów, a wiadomość zawiera promocyjny kod, który pozwala na odebranie popcornu w każdym barze Cinema City! Nie trzeba niczego rozwiązywać, kupować, czy zamawiać. Wystarczy podzielić się z innymi swoimi ciepłymi życzeniami i podarować ukochanemu miłośnikowi kina świąteczny popcorn! Grudniowe premiery z życzeniami i darmowym popcornem tylko w Cinema City!

Aplikacja na stronie sieci kina na facebooku startuje 11 grudnia. Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz