Wyślij scenariusz, zrealizuj film – Allegro Short!

Kino słowem się kręci. Masz pomysł na film - ?Allegro Short LAB? to propozycja dla Ciebie. Wystarczy przesłać krótki opis: zarys fabuły, bohaterów, czas i miejsce akcji, dołączyć kosztorys planowanych wydatków na rekwizyty, garderobę i elementy dekoracji. Jeśli Twój pomysł spodoba się Jury, dostaniesz pieniądze na zakup potrzebnego sprzętu. Nagroda Główna to grant na realizację projektu filmowego o wartości 50 000, z kolei nagroda podstawowa to 2000 zł oraz dwudniowy pobyt w Krakowie podczas Festiwalu Off Plus Camera.

Plaforma www.bierzcieikreccie.com czeka na pomysły do 8 marca 2015 roku. Jury wybierze sześć najlepszych pomysłów, a ich autorzy zostaną zaproszeni na warsztaty do Krakowa. Podczas warsztatów pod okiem profesjonalistów filmowcy będą mogli dopracować swoje scenariusze i listę rekwizytów.

Na www.bierzcieikreccie.pl znajduje się ponad 1000 zrealizowanych filmów konkursowych. Wszystkie ocenili nie tylko profesjonaliści, ale również internauci. Wręczenie nagród tegorocznym laureatom nastąpi podczas uroczystej gali w ramach 8. Festiwalu Off Plus Camera, który odbędzie się w Krakowie w terminie od 1 do 10 maja 2015 roku.

Idea "Bierzcie i kręćcie" powstała w 2008 roku, od 4 lata rozwija się w ramach platformy BiK. Stronę www.bierzcieikreccie.pl warto dodać do ulubionych. Jesteśmy też na Facebooku: www.facebook.com/bierzcieikreccie

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz